top of page
lekvi-development-logo.png

Zprávy

lekvi-development-about-us-01.png

E15.CZ

Rok 2020 českého proptechu, firem z oblasti realit a technologií. 

Česko-slovenská asociace Proptech společností, které kombinují technologie a oblast realit, vydala přehled novinek z oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí pohledem deseti českých proptechových firem.

lekvi-development-about-us-04.png

KUTNOHORSKÝ DENÍK.CZ

Ve Zruči nad Sázavou vyroste do konce roku 2020 nové retailové centrum Zenexto realitní skupiny Lekvi Group a developerské společnosti Zenexto Holding. Jeho celkovou pronajímatelnou plochu 723 metrů čtverečních si rozdělí diskontní prodejna Pepco a drogerie Teta, které tak rozšíří nákupní možnosti ve městě. 

lekvi-development-about-us-03.png

CREST COMMUNICATIONS

Lekvi Group je hluboká znalost českého prostředí, poměrů na finančním trhu a mentality investorů z širokého spektra zemí. Pro své klienty z řad jednotlivců i developerů je schopna zajistit komplexní realitní služby – od prodeje a pronájmu nových i secondhandových nemovitostí až po jejich profesionální správu. 

lekvi-development-about-us-02.png

RETREND

V minulém roce bylo v České republice dokončeno či rozšířeno 23 projektů nákupních parků s celkovou obchodní plochou téměř 55 tisíc metrů čtverečních, jejich výstavba byla loni nad desetiletým průměrem. Souhrnná plocha všech retail parků v Česku tak překročila hranici milionu čtverečních metrů.

zabka-01.png

OTEVŘENÍ ŽABKA A.S. V PŘEZLETICÍCH

14. října proběhlo slavnostní otevření Žabka a.s. v Přezleticích.

Bylo nám potěšením se potkat s našimi hosty a partnery.

 

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o fotoreportáž z této akce! 

 

Obchod Žabka se nachází v rychle se rozvíjející obci Přezletice na hranici městské části Praha 9 – Vinoř. Nabízí pohodlné bydlení v blízkosti hlavního města, v klidném a příjemném prostředí. V rámci bytového komplexu Zlatý kopec, který vystavěla developerská společnost Benuga se nachází i prodejna Žabka. V ulici Pod zahrady 632 bude na prodejní ploše 78 m2 obsluhovat především rezidentní zákazníky, kteří jistě ocení dlouhou otevírací dobu PO-NE 6:22 hodin a širokou nabídku produktů a služeb pro rychlý a pohodlný nákup.

bottom of page