top of page
ld-logo-dark.png

Náš přístup

Spokojenost investora je pro nás klíčová.
Ke sve práce přistupujeme vždy velmi progresivním způsobem - s ohledem na komfortni bydleni v okoli, snažíme se vytvořit projekt ktery nebude zbytečný, je přínosem pro obce a obyvatele.

Fáze projektu

ld-icons-21.png

1. Akvizice

ld-icons-23.png

3. Projekční práce

ld-icons-25.png

5. Kolaudace

ld-icons-22.png

2. Koncept

ld-icons-24.png

4. Stavba

ld-icons-26.png

6. Provoz

Náš tým

firaz-ld.png

Firaz Muinov

Jednatel
Partner

Má více než 10 let zkušeností s investicemi do rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Svou kariéru zahájil v roce 2007 jako programátor v mladé společnosti LEKVI. Od prosince 2016 je ředitelem společnosti Lekvi & Partners s.r.o., člena skupiny Lekvi. Ta poskytuje širokou škálu služeb v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí, investic, hypotečních úvěrů, právní podpory klientům a účetnictví.

 

Od roku 2018 se aktivně věnuje investování do výstavby komerčních nemovitostí.

Ve společnosti Lekvi Development je zodpovědný za řízení, finanční gramotnost, spolupráci s bankami, komunikaci s investory a partnery.

 

Zkušenosti s úspěšným řízením společnosti.
Většina našich klientů jsou mezinárodní společnosti jako Penny Market, Alza, Billa, Erste Group, Česká spořitelna a další.

897E50CF-A0D8-43C5-9F3D-C80F71A51820.png

Rafael Noriega

Country Manager Španelsko

Rafael má více než 20 let zkušeností v oblasti správy a provozu nemovitostí, mezinárodního rozvoje a distribučních strategií pro spotřebitelské výrobky a služby.


Získal si zaslouženou reputaci ve všech oblastech mezinárodní správy a provozu nemovitostí a franchisingového průmyslu díky svým vyjednávacím a obchodním dovednostem, stejně jako svým hlubokým znalostem trhů Evropy, Blízkého východu, Afriky a
Latinské Ameriky.


Rafael aplikuje v práci své rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti provozu franchisy, získané na předchozích pracovních pozicích a zahrnující rozšíření pole působnosti společností Century 21, Coldwell Banker, ERA, Sotheby's, INTERO a Sperry Van Ness po celém světě.

dima-ld.png

Dmitry Fedorov

Retail Letting Manager

Partner

V roce 2011 jsem absolvoval prezidentskou Akademii státní služby v Novosibirsku. Pro společnost Lekvi pracuji od ledna 2016. Za tu dobu jsem získal zkušenosti jako Property manager, Short-term lease manager, Head of Property management department a realitní makléř. 

​Nyní se v Lekvi Development stárám o naše nájemce ve funkci Retail Letting Manager. Mezi moje povinnosti patří vyhledávání nájemce a vhodného objektu, připrava či korekce nájemní smlouvy, správa projektu a komunikace s nájemníky po uvedení objektu do provozu. Nyní již máme navázány vztahy s většinou znamých evropských maloobchodních řetězců.

andrej-ld.png

Andrej Levin

Business development
Partner

Svoji kariéru na trhu s nemovitostmi jsem nastartoval před sedmi lety. Nejvíce jsem se věnoval prodeji rezidenčních a komerčních nemovitostí pro zahraniční investory a organizaci práce s developery v České republice. Zprostředkoval jsem prodej přibližně 140 nemovitostí v celkové výši 870 milionů korun.

S komerčními nemovitostmi jsem poprvé přišel do kontaktu v roce 2017, kdy jsem úspěšně realizoval prodej několika maloobchodních jednotek. V roce 2019 jsem začal realizovat projekty jako developer. 

 

Po prodeji několika menších obchodů jsem se rozhodl začít stavět maloobchodní prostory po celé České republice. V současné době pracuji na několika projektech s nájemci, kteří patří k největším světovým maloobchodním společnostem.

Celkové investice do projektů činí 500 milionů Kč.

1897E50CF-A0D8-43C5-9F3D-C80F71A51820.png

Jakub Licak

Country Manager Rumunsko

Svou profesní kariéru jsem zahájil v roce 2012 v Realpadu, české proptech společnosti, která vyvíjí CRM software šitý na míru pro realitní trh.


Po vybudování společnosti od nuly v Česku a na Slovensku jsem z pozice Business Development Managera rozšířil firmu také do Rumunska, Bulharska a Lucemburska. V roce 2020 jsem se přestěhoval do Bukurešti, kde stále bydlím. Po 10 letech strávených v oblasti technologií a realit jsem se rozhodl pokračovat ve své kariéře v oblasti retail developmentu a přidal jsem se do týmu Lekvi Development.

Mou zodpovědností je rozšířit naše portfolio projektů o výstavbu retailových parků a o akvizice komerčních prostor v Rumunsku.

andrej-h-ld.png

Andrej Moravec

Technický projekt manažer

Partner

Ve společnosti Lekvi pracuji od února 2015.

Začínal jsem na oddělení správy komerčních nemovitostí jako Facility manager.

Nyní zastupuji pozici Technického projektového manažera. 

Vycházím z praxe technického správce, kde jsem musel řešit problematiku reklamací, oprav, modernizaci technologií, změny dispozic prostor i budov. Snažím se do nových projektů vnést jednoduchost a funkčnost s přihlédnutím k možným budoucím změnám.

ld-landing-3-03-2.png

Kontakty

Česká Republika                  Centrála

+420 775 006 957

info@lekvidevelopment.cz

U Viktorie 2919/1, 130 00 Praha 3 – Žižkov

Španělsko

+34 609 322 121

spain@lekvidevelopment.cz

Sevilla, Španělsko

Rumunsko

+40 727 69 88 22

romania@lekvidevelopment.cz

Bukurešť, Rumunsko

bottom of page