top of page
lekvi-development-logo.png

News

lekvi-development-about-us-01.png

E15.CZ

Rok 2020 českého proptechu, firem z oblasti realit a technologií. 

Česko-slovenská asociace Proptech společností, které kombinují technologie a oblast realit, vydala přehled novinek z oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí pohledem deseti českých proptechových firem.

lekvi-development-about-us-04.png

KUTNOHORSKÝ DENÍK.CZ

We are the largest chain of drugstores in the Czech Republic. In total, you would find 500 Teta stores and 270 that carry the Top Drogerie label. We also have representation in Slovakia. But what was at the very beginning? The history of Solvent, which operates the brand, dates back to 1992. It was originally a small company founded by enthusiastic students from Žamberk who wanted to earn money for equipment for their rock band. A quarter of a century of hard work by many people has paid off - and brought the current exceptional position in the market.

lekvi-development-about-us-03.png

CREST COMMUNICATIONS

Pitterova 2855/13, Žižkov, 130 00 Prague 3

lekvi-development-about-us-02.png

RETREND

V minulém roce bylo v České republice dokončeno či rozšířeno 23 projektů nákupních parků s celkovou obchodní plochou téměř 55 tisíc metrů čtverečních, jejich výstavba byla loni nad desetiletým průměrem. Souhrnná plocha všech retail parků v Česku tak překročila hranici milionu čtverečních metrů.

zabka-01.png

OTEVŘENÍ ŽABKA A.S. V PŘEZLETICÍCH

14. října proběhlo slavnostní otevření Žabka a.s. v Přezleticích.

Bylo nám potěšením se potkat s našimi hosty a partnery.

 

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o fotoreportáž z této akce! 

 

Obchod Žabka se nachází v rychle se rozvíjející obci Přezletice na hranici městské části Praha 9 – Vinoř. Nabízí pohodlné bydlení v blízkosti hlavního města, v klidném a příjemném prostředí. V rámci bytového komplexu Zlatý kopec, který vystavěla developerská společnost Benuga se nachází i prodejna Žabka. V ulici Pod zahrady 632 bude na prodejní ploše 78 m2 obsluhovat především rezidentní zákazníky, kteří jistě ocení dlouhou otevírací dobu PO-NE 6:22 hodin a širokou nabídku produktů a služeb pro rychlý a pohodlný nákup.

bottom of page